قوانین و مقررات سایت

  • شرایط و ضوابط استفاده از سایت فرش محمد
    استفاده از فروشگاه سایت فرش محمد به معنی آگاهی و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی فرش محمد بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.
محصولات درج شده در خصوص مشخصات محصول کالاهای ارائه شده به صورت خلاصه بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
کاربران هنگام سفارش محصول ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.
فروشگاه فرش محمد هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت،بانکی، مسائل مخابراتى،تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد.

فروشگاه اینترنتی فرش محمد به هیچ وجه اطلاعات منحصربفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

  • شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا
    از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی فرش محمد،سایت http://mohammadcarpet.ir/ به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی فرش محمد درجنمودهاست.
ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده خواهد بود.

عکس تمامی محصولات مربوط به فروشگاه فرش محمد می باشد و کاربر حق کپی رایت ندارد.

0 نظرات

طراحی سایت
طراحی شده توسط کانون آگهی و تبلیغات سپندار